Scandinavian Biolabs Mens Hair Growth Routine

Scandinavian Biolabs Mens Hair Growth Routine er en effektiv 3-trins løsning designet til mænd, der ønsker at mindske hårtab og fremme sund hårvækst. Denne rutine benytter planteingredienser for at styrke hårets struktur og vedligeholde en sund hovedbund. Ideel til daglig brug, hjælper rutinen med at opretholde et stærkt og ungdommeligt udseende.

Scandinavian Biolabs Mens Hair Growth Routine koster lige nu 379 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 355 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 355 kr (01. april 2026) og 406 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 379 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Scandinavian biolabs hair activation routine men 3 dele
379 kr
+ 49 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Scandinavian Biolabs Mens Hair Growth Routine
418 kr
+ fri fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Scandinavian Biolabs Hair Routine Men 600 ml
452 kr
+ fri fragt
Total: 452 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Scandinavian Biolabs Mens Hair Growth Routine
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Hair Activation Routine Men 1 pakke
503 kr
+ fri fragt
Total: 503 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Scandinavian Biolabs Hair Activation Routine Men
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Hair Activation Routine Men 1 stk
640 kr
+ fri fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Scandinavian Hair Activation Routine Men 1 pk.
640 kr
+ 34 kr fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandinavian Biolabs
Kategori: Shampoo og balsam