Savage Gear Salmonoid SG8 4-delt

Bedste pris
Stabil pris
3.699kr
3.700 krSPAR 0%
hos Sportdres Fiskegrej.dk
På lagerFri fragtLaveste

Savage Gear Salmonoid SG8 er den ideelle spinnestang til kystfiskeri i Danmark. Dens lette og sprøde konstruktion giver maksimal føling og præcision, mens Fuji-komponenterne sikrer komfort og holdbarhed. Med en kastevægt på 7-23 g kan du let tilpasse din teknik for at få det bedste ud af hvert kast.

Savage Gear Salmonoid SG8 4-delt koster lige nu 3.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.699 kr (01. marts 2026) og 3.699 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.699 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Savage Gear Salmonoid SG8 4-delt
3.699 kr
+ fri fragt
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Savage Gear Salmonoid SG8 Travel-279cm-7/23g
3.699 kr
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Salmonoid SG8 4 Delt Spinnestang SALMONOID SG8 2.79M/7-23G 4Delt
3.699 kr
+ fri fragt
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Savage Gear Salmonoid SG8 4 pc
3.700 kr
+ fri fragt
Total: 3.700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Savage Gear
Kategori: Fiskestænger