Satechi USB-C Multi-Port Adapter V2

Satechi USB-C Multi-Port Adapter V2 giver din bærbare computer en omfattende portefølje af tilslutningsmuligheder. Med HDMI 2.0, flere USB-porte, og en RJ-45 Ethernet-port kan du nemt tilslutte alle dine eksterne enheder. Ideel til professionelle, der har brug for fleksibilitet i en travl hverdag.

Satechi USB-C Multi-Port Adapter V2 koster lige nu 582 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 567 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 567 kr (13. maj 2026) og 636 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 582 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 USB-C 3-Port USB-A
582 kr
+ 39 kr fragt
Total: 621 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Powerbanken.dk favicon
Powerbanken.dk
Satechi USB-C Multi-Port Adapter 4K HDMI V2, Space Grey
599 kr
+ 35 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage Hvedage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Satechi MultiPort 4K Docking V2
641 kr
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Satechi USB-C Multi-Port hub V2 4K 7 vejs
649 kr
Total: 649 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Satechi Multi-port Adapter V2 Usb-c 3.2 Gen 1
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Satechi Multi-port Adapter V2 Usb-c 3.2 Gen 1
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Balar favicon
Balar
Satechi USB-C Multi-Port Adapter 4K HDMI V2, Space Grey
706 kr
+ fri fragt
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Satechi Satechi USB-C Multi-Port Adapter 4K V2, Space Grey ST-TCMA2M Modsvarer: N/A
789 kr
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Satechi Multi-Port Adapter V2 Dock st.
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.5%

Specifikationer

Mærke: Satechi
Kategori: Bærbar computer dockingstationer