Satechi USB-C Hybrid Multiport Adapter

Satechi USB-C Hybrid Multiport Adapter kombinerer funktionaliteten af en ekstern SSD og USB-C-hub. Udstyret med en 4K HDMI-udgang, USB-C PD-passthrough og to USB-A 3.0-porte, er adapteren ideel til rejsende, der har brug for ekstra opbevaring og tilslutningsmuligheder. Dens elegante aluminiumsdesign sikrer en stilfuld tilføjelse til din opsætning.

Satechi USB-C Hybrid Multiport Adapter koster lige nu 506 kr. En stigning på 61,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 314 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 314 kr (12. maj 2026) og 506 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 506 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Satechi USB-C Hybrid Multiport Adapter
506 kr
+ 39 kr fragt
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Powerbanken.dk favicon
Powerbanken.dk
Satechi USB-C Hub med indbygget SSD kabinet & Pass-through, Sort
559 kr
+ 35 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage Hvedage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Satechi USB-C Multiadapter med SSD-plads Sort
599 kr
Total: 599 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Satechi Usb-c Hybrid Usb-a 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Satechi Usb-c Hybrid Usb-a 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Balar favicon
Balar
Satechi USB-C Hub med indbygget SSD kabinet & Pass-through, Sort
790 kr
+ fri fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.0%

Specifikationer

Mærke: Satechi