Satechi Slim USB-C Adapter

Bedste pris
Stabil pris
249kr
519 krSPAR 52%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Satechi Slim USB-C Adapter er din ultimative partner til at udvide mulighederne for din bærbare eller stationære computer. Med en enkel USB-C tilslutning kan du nemt tilføje 4K HDMI-output og to USB 3.0 porte, hvilket gør det ideelt til både arbejde og underholdning. Den elegante space grey finish passer perfekt ind i moderne teknologimiljøer.

Satechi Slim USB-C Adapter koster lige nu 249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 249 kr (16. april 2026) og 249 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 249 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Satechi Usb-c Multiports-adapter Space Grey Usb-c 3.2 Gen 1
249 kr
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Powerbanken.dk favicon
Powerbanken.dk
Satechi Slim USB-C Adapter med 4K HDMI og 2x USB 3.0 udgange, Space Grey
265 kr
Total: 265 kr
På lager
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Satechi Slim Aluminum Multi-Port Adapter Dockingstation
374 kr
Total: 374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Satechi USB-C MultiPort Adapter med 4K HDMI
416 kr
Total: 416 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Satechi Slim Aluminum Multi-Port Adapter USB-C Interface 4K HDMI
448 kr
+ 39 kr fragt
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Balar favicon
Balar
Satechi Slim USB-C Adapter med 4K HDMI og 2x USB 3.0 udgange, Space Grey
498 kr
+ fri fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Satechi Slim Aluminum Multi-Port Adapter Dockingstation
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Satechi
Kategori: Kabler til bærbare computere