Satechi 7-in-1 USB-C Multiport Adapter

4.4 (94 anmeldelser)

Satechi 7-in-1 USB-C Multiport Adapter tilbyder nem tilslutning med sin kompakte, bærbare konstruktion. Understøtter strømforsyning og har universel kompatibilitet, hvilket gør den ideel til både arbejde og rejser.

Satechi 7-in-1 USB-C Multiport Adapter koster lige nu 504 kr. En stigning på 26,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 398 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 398 kr (17. juli 2026) og 569 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 504 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Satechi 7-in-1 USB-C Slim Multiport Adapter with Ethernet Space Grey
504 kr
+ 39 kr fragt
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Satechi 7-in-1 USB-C / USB 3.2 Gen 2 x 2 Dockingstation
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Satechi 7-i-1 Slim Multiport docking
583 kr
Total: 583 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Satechi 7-in-1 Usb-c Multiport Adapter Med Ethernet Usb-c
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Satechi 7-in-1 Usb-c Multiport Adapter Med Ethernet Usb-c
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.5%

Specifikationer

Mærke: Satechi
Kategori: Bærbar computer dockingstationer