Satechi 6-i-1 USB-C Slim Multiport Adapter

4.5 (18 anmeldelser)

Satechi 6-i-1 USB-C Slim Multiport Adapter er det ideelle tilbehør til din laptop, der forener stil og funktionalitet. Med 4K HDMI, højhastigheds dataoverførsel, Gigabit Ethernet og et slankt design, giver denne alsidige adapter dig alle de nødvendige tilslutningsmuligheder i en kompakt form.

Satechi 6-i-1 USB-C Slim Multiport Adapter koster lige nu 456 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (24. juni 2026) og 618 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 456 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Satechi 6-in-1 USB-C Slim Multiport Adapter Silver
456 kr
+ 39 kr fragt
Total: 495 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Satechi 6-i-1 Usb-c Slim Multiport-adapter Usb-c
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Satechi 6-i-1 Usb-c Slim Multiport-adapter Usb-c
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Satechi Interface Hub Usb Type-C
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Satechi 6-i-1 Slim Multiport docking
749 kr
Total: 749 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.7%

Specifikationer

Mærke: Satechi
Kategori: Bærbar computer dockingstationer