Sangean MMR-99

4.7 (157 anmeldelser)
Sangean MMR-99
Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
2.158 krSPAR 49%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Sangean MMR-99 er en robust og kompakt DAB+/FM-radio, ideel til udendørsbrug. Udstyret med genopladeligt batteri, der kan oplades via solceller, dynamo eller USB-C. Praktisk USB-A-port til opladning af enheder og en indbygget lommelygte. Perfekt til camping og nødsituationer.

Sangean MMR-99 koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (18. marts 2026) og 1.099 kr (18. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sangean MMR-99 DAB+ hånddrevet radio med solceller
1.099 kr
Total: 1.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SANGEAN MMR99 FM/DAB Radio
1.199 kr
Total: 1.199 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sangean MMR-99 Bluetooth Handcrank
1.258 kr
+ fri fragt
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sangean MMR99 DAB BLACK
1.279 kr
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SmartaSaker DK favicon
SmartaSaker DK
Overlevelsesradio DAB+/FM Pro, Sort
1.375 kr
Total: 1.375 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Sangean Mmr-99 Dab+ Midnight Black Dab+/fm-rds/bt Handcrank Radio Radio
2.158 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.197 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sangean
Kategori: Radioer