SanDisk WD Black SN850X NVMe SSD 4TB

Bedste pris
Stabil pris
2.549kr
6.624 krSPAR 62%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

SanDisk WD Black SN850X NVMe SSD på 4TB er designet til at optimere din computeroplevelse med fantastisk hastighed og pålidelighed. Med en læse- og skrivehastighed på op til 7300/6600 MB/s og en kompakt M.2 2280 formfaktor passer den perfekt til gaming og krævende arbejdsopgaver.

SanDisk WD Black SN850X NVMe SSD 4TB koster lige nu 2.549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.549 kr (01. marts 2026) og 2.549 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.549 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
2er Pack WD_BLACK SN850X NVMe SSD 4TB M.2 2280 PCIe Gen4 Internes Solid-State-Module
2.549 kr
+ fri fragt
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Black Sn850x 4tb Ssd M.2 Pcie 4.0
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Black SN850X SSD 4TB M.2 2280
3.954 kr
+ fri fragt
Total: 3.954 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD_BLACK SN850X NVMe SSD SSD WDS400T2X0E 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4
3.967 kr
Total: 3.967 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sandisk WD Black SN850X NVMe SSD 4TB
4.690 kr
Total: 4.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Black Sn850x 4tb Ssd M.2 Pcie 4.0
6.624 kr
Total: 6.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske