Sandisk WD Black SN7100 4TB

Bedste pris
Stabil pris
3.790kr
7.374 krSPAR 49%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Sandisk WD Black SN7100 4TB er en intern SSD i M.2 2280-format med PCIe 4.0 NVMe-interface. Den tilbyder op til 7000 MB/s læsehastighed og 6700 MB/s skrivehastighed, hvilket gør den velegnet til store datasæt, projektbiblioteker og krævende multitasking. SSD'en benytter 3D TLC NAND og har et kompakt design, der passer til moderne pc'er.

Sandisk WD Black SN7100 4TB koster lige nu 3.790 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.790 kr (09. maj 2026) og 3.790 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.790 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Black SN7100 SSD 4TB PCIe 4.0
3.790 kr
+ fri fragt
Total: 3.790 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital Black Sn7100 4 Tb M.2 Pci
5.359 kr
+ fri fragt
Total: 5.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD_BLACK SN7100 Solid state-drev WDS400T4X0E 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4
5.456 kr
Total: 5.456 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sandisk WD_Black SN7100 NVMe SSD 4TB
6.990 kr
Total: 6.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Black Sn7100 4tb Ssd M.2 Pcie 4.0
7.374 kr
Total: 7.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk