SanDisk Ultra microSDXC 1TB

Bedste pris
Stabil pris
909kr
2.019 krSPAR 55%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

SanDisk Ultra microSDXC hukommelseskort tilbyder 1TB af lagerplads, ideel til smartphones og tablets. Med 150MB/s overførselshastighed kan du hurtigt gemme og tilgå dine filer. Det er perfekt til at optage og gemme HD-videoer.

SanDisk Ultra microSDXC 1TB koster lige nu 909 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 909 kr (16. april 2026) og 909 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 909 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
SanDisk Ultra microSDXC 1TB + SD Adapter
909 kr
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Ultra microSDXC 1TB 150MB/s
1.070 kr
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SanDisk MicroSDXC Mobile Ultra 1TB 150MB/s UHS-I Adapt
1.195 kr
Total: 1.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sandisk Ultra Micro-SD-kort 1 TB SDXC
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandisk Microsdxc Mobil Ultra 1tb 150mb/s Uhs-i Adapt
1.300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Ultra microSD/SD 150MB/s 1TB
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SanDisk Ultra microSDXC 1TB 150MB/s
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Flashhukommelseskort