SanDisk Ultra Fit 512GB

SanDisk Ultra Fit 512GB er en kompakt USB stick med USB 3.1/3.2 Gen 1 USB-A tilslutning og læsehastigheder op til 130 MB/s. Den giver dig stor lokal lagerplads til deling og sikkerhedskopiering af filer. Plug and play-installation gør den nem at bruge på både stationære og bærbare computere. Drevet har adgangskodebeskyttelse og et lavprofil, hætteløst design, der sidder diskret i USB-porten.

SanDisk Ultra Fit 512GB koster lige nu 599 kr. En stigning på 18,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 505 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 505 kr (09. maj 2026) og 599 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Ultra Fit 512GB USB 3.1 USB stick Sort
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SanDisk USB-minne 3.2 UltraFit 512GB
694 kr
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Ultra Fit 512GB USB Stick
845 kr
+ 39 kr fragt
Total: 884 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Ultra Fit 512gb Usb-a Sort
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandisk Ultra Fit Usb Flash Drive 512
1.579 kr
+ fri fragt
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk