SanDisk Portable SSD 2TB

4.8 (7 anmeldelser)

SanDisk Portable SSD 2TB tilbyder hurtig og pålidelig datalagring med USB 3.2 Gen 2 tilkobling. Den kompakte og robuste enhed er ideel til at holde dine filer sikre, mens du er på farten. Med en stor kapacitet er den perfekt til både professionelle og personlige behov.

SanDisk Portable SSD 2TB koster lige nu 1.733 kr. En stigning på 32,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.311 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.311 kr (17. april 2026) og 1.733 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.733 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk SSD Portable 2TB USB 3.2 Gen 2
1.733 kr
Total: 1.733 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Portable SSD 2TB Sort
1.871 kr
+ fri fragt
Total: 1.871 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sandisk Bærbar SSD-harddisk 2 TB
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Portable Ssd 2tb Usb-c Sort
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandisk External Solid State Drive 2
3.219 kr
+ fri fragt
Total: 3.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SanDisk Portabel SSD 2TB
3.447 kr
Total: 3.447 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SanDisk Bærbar SSD 2TB Op Til 800MB/s
4.072 kr
Total: 4.072 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 32.2%

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske