SanDisk microSD Express 256GB

Bedste pris
Stabil pris
477kr
959 krSPAR 50%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

SanDisk microSD Express 256GB er et microSDXC UHS-I hukommelseskort med næste generations PCIe Gen 3-NVMe-interface. Kortet leverer læsehastigheder op til 880 MB/s og skrivehastigheder op til 650 MB/s, hvilket gør det ideelt til hurtige filoverførsler, 4K-optagelse og hurtig app-indlæsning. Temperaturregulering beskytter mod overophedning, og den store kapacitet giver plads til omfattende mediebiblioteker og projektfiler.

SanDisk microSD Express 256GB koster lige nu 477 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 493 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 477 kr (12. maj 2026) og 493 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 477 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Express microSDXC UHS-I Memory Card 256GB 880MB/s
477 kr
Total: 477 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SanDisk Microsd Card Express 880MB/s U3 C10 256GB
595 kr
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Microsd Express 256gb Microsdxc Uhs-i
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK microSD Express 880MB/s 256GB
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sandisk microSD Express 256 GB
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandisk Express 256 Gb Microsdxc Uhs-I
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk