SanDisk Max Endurance 256GB microSDXC

SanDisk Max Endurance 256GB microSDXC er et hukommelseskort designet til at gemme flere timers Full HD- eller 4K-optagelser. Kortet har en læsehastighed på op til 100MB/s og er klassificeret til V30 og U3 for stabil ydeevne ved kontinuerlig optagelse. Det er modstandsdygtigt over for ekstreme temperaturer, vand, stød og røntgenstråling. En SD-adapter medfølger, så kortet nemt kan bruges i kameraer og kortlæsere.

SanDisk Max Endurance 256GB microSDXC koster lige nu 858 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 824 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 824 kr (12. maj 2026) og 858 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 858 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Max Endurance microSDXC 256GB 100MB/s
858 kr
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Max Endurance 256gb Microsdxc Uhs-i
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK MAX Endurance microSD/SD 100MB/s 256GB
1.000 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandisk Max Endurance 256 Gb
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk