SanDisk Extreme SSD Portable 1TB

Bedste pris
Stabil pris
979kr
2.153 krSPAR 55%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

SanDisk Extreme SSD Portable 1TB er designet til at levere højhastighedsdataoverførsel med USB 3.2 Gen 2. Med robust konstruktion og 256-bit AES-kryptering er den ideel til sikker opbevaring af dine filer, mens du er på farten.

SanDisk Extreme SSD Portable 1TB koster lige nu 979 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 979 kr (16. april 2026) og 979 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 979 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
SanDisk Extreme Portable 1TB USB 3.2 Gen 2
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Portable Ssd V2 1tb Usb-c Sort
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Extreme SSD Portable 1TB USB 3.2 Gen 2
1.381 kr
Total: 1.381 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Extreme Portable v2 SSD 1TB Grå
1.474 kr
+ fri fragt
Total: 1.474 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Portable Ssd V2 1tb Usb-c Sort
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sandisk Sandisk Portable SSD Extreme 1 TB
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
SanDisk Extreme SSD Portable
1.900 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SANDISK Bærbar SSD Extreme 1TB 1050MB/s Læse 1000MB/s Skrive
2.153 kr
Total: 2.153 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske