SanDisk Extreme Pro SDXC 512GB

Bedste pris
Stabil pris
715kr
2.379 krSPAR 70%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

SanDisk Extreme Pro SDXC 512GB hukommelseskort sikrer høj ydeevne med læsehastigheder op til 200MB/s. Ideelt til hurtig dataoverførsel og håndtering af store video- og billedfiler. Kortet er både temperatursikkert, vandtæt, og stødsikkert, hvilket garanterer pålidelighed under ekstreme forhold.

SanDisk Extreme Pro SDXC 512GB koster lige nu 715 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 715 kr (16. april 2026) og 715 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 715 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Pro Sdxc 512gb Sdxc
715 kr
Total: 715 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Extreme Pro SDXC 512GB 170MB/s
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SanDisk SDXC Extreme Pro 512GB 200MB/s UHS-I C10 V30 U3
929 kr
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Extreme PRO SD 200MB/s 512GB
1.241 kr
+ fri fragt
Total: 1.241 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Pro Sdxc 512gb Sdxc
1.261 kr
Total: 1.261 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandisk Extreme Pro 512 Gb Sdxc Class
2.379 kr
+ fri fragt
Total: 2.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Flashhukommelseskort