SanDisk Extreme PRO Portable V2 SSD 4TB

Bedste pris
Stabil pris
3.279kr
7.499 krSPAR 56%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

SanDisk Extreme PRO Portable V2 SSD tilbyder en stor lagerkapacitet på 4TB og hurtige læse-/skrivehastigheder op til 2000MB/s. Med robust beskyttelse mod fald og IP65 vand- og støvmodstand er denne bærbare SSD perfekt til både professionelle og almindelige brugere, der har behov for sikker og pålidelig opbevaring af data.

SanDisk Extreme PRO Portable V2 SSD 4TB koster lige nu 3.279 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.279 kr (16. april 2026) og 3.279 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.279 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sandisk Bærbar SSD Extreme PRO 4 TB
3.279 kr
Total: 3.279 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Extreme SSD PRO Portable V2 4TB USB 3.2 Gen 2x2
4.449 kr
Total: 4.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Extreme PRO Portable V2 SSD 4TB Sort
4.777 kr
+ fri fragt
Total: 4.777 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SanDisk Extreme SSD PRO Portable V2 4TB USB 3.2 Gen 2x2
5.229 kr
+ fri fragt
Total: 5.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Pro Portable Ssd V2 4tb Usb-c Sort, Orange
5.374 kr
Total: 5.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SanDisk Bærbar SSD Extreme PRO 4TB Op Til 2000MB/s
5.939 kr
Total: 5.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Pro Portable Ssd V2 4tb Usb-c Sort
7.499 kr
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske