SanDisk Extreme PRO Portable SSD 1TB

SanDisk Extreme PRO Portable SSD 1TB tilbyder lynhurtige overførselshastigheder og robust holdbarhed. Perfekt til kreative fagfolk, understøtter læse-/skrivehastigheder op til 2000MB/s og beskytter mod vand og støv med IP65-certificering.

SanDisk Extreme PRO Portable SSD 1TB koster lige nu 1.370 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (16. april 2026) og 1.370 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.370 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
SanDisk Extreme Pro Portable SSD V2 1TB
1.370 kr
Total: 1.370 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Pro Portable Ssd V2 1tb Usb-c Sort
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Extreme SSD PRO Portable 1TB USB 3.2 Gen 2x2
1.703 kr
Total: 1.703 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Extreme PRO Portable V2 SSD 1TB Sort
1.779 kr
+ fri fragt
Total: 1.779 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Pro Portable Ssd V2 1tb Usb-c Sort
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SanDisk Bærbar SSD Extreme PRO 1TB Op Til 2000MB/s
2.196 kr
Total: 2.196 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandisk Extreme PRO Portable 1000 GB
2.469 kr
+ fri fragt
Total: 2.469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sandisk Bærbar SSD Extreme PRO 1 TB
2.599 kr
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske