SanDisk Extreme PRO Portable 2TB

Bedste pris
Stabil pris
2.472kr
3.499 krSPAR 29%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

SanDisk Extreme PRO Portable 2TB er en ekstern SSD med USB 3.2 Gen 2x2-forbindelse, der giver lynhurtig dataoverførsel. Den har 256-bit AES-hardwarekryptering for øget datasikkerhed og er velegnet til både Mac og Windows. SSD'en har et robust design med beskyttelse mod fald samt IP65 vand- og støvmodstand, hvilket gør den ideel til sikker og hurtig lagring på farten.

SanDisk Extreme PRO Portable 2TB koster lige nu 2.472 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.618 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.472 kr (16. juli 2026) og 2.618 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.472 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Extreme SSD PRO Portable 2TB USB 3.2 Gen 2x2
2.472 kr
Total: 2.472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Extreme PRO Portable V2 SSD 2TB Sort
2.592 kr
+ fri fragt
Total: 2.592 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SanDisk Extreme SSD PRO Portable 2TB USB 3.2 Gen 2x2
2.929 kr
+ fri fragt
Total: 2.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sandisk Bærbar SSD Extreme PRO 2 TB
3.199 kr
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SanDisk Bärbar SSD Extreme PRO 2TB up to 2000MB/s
3.202 kr
Total: 3.202 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Pro Portable Ssd V2 2tb Usb-c Sort
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske