SanDisk Extreme Pro CFexpress card 256GB

Bedste pris
Stabil pris
1.632kr
3.779 krSPAR 57%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

SanDisk Extreme Pro CFexpress kort tilbyder lynhurtig lagerkapacitet med en hastighed på op til 1700MB/s. Ideelt til professionelle fotografer og videografer, som kræver høj ydeevne og pålidelighed under optagelse af 4K video og kontinuerlige billedserier.

SanDisk Extreme Pro CFexpress card 256GB koster lige nu 1.632 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.632 kr (16. april 2026) og 1.632 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.632 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Extreme Pro CFexpress card 256GB 1700MB/s
1.632 kr
Total: 1.632 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SanDisk Cfexpress Extreme PRO 256GB 1700MB/s 1200MB/s
1.814 kr
Total: 1.814 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Sdcfe-256g-gn4nn Hukommelseskort 256 Gb Cfexpress 256gb Cfexpress
1.836 kr
Total: 1.836 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Sdcfe-256g-gn4nn Hukommelseskort 256 Gb Cfexpress 256gb Cfexpress
2.211 kr
Total: 2.211 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Extreme Pro CFexpress 1700MB/s 256GB
2.245 kr
+ fri fragt
Total: 2.245 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandisk Memory Card 256 Gb Cfexpress
3.779 kr
+ fri fragt
Total: 3.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Flashhukommelseskort