SanDisk Extreme Portable SSD V2 4TB

4.7 (1 anmeldelse)

SanDisk Extreme Portable SSD V2 på 4TB tilbyder lynhurtig dataoverførsel med en læsehastighed på 1050 MB/s. Denne kompakte og robuste eksterne SSD er ideel til kreative fagfolk og fotografer, der søger en pålidelig lagringsløsning. Med dens vand- og stødresistente design kan du nemt tage den med på farten og beskytte dine værdifulde data.

SanDisk Extreme Portable SSD V2 4TB koster lige nu 3.699 kr. En stigning på 23,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.999 kr (16. april 2026) og 3.699 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.699 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sandisk Sandisk Portable SSD Extreme 4 TB
3.699 kr
Total: 3.699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Extreme SSD Portable V2 4TB USB 3.2 Gen 2
3.910 kr
Total: 3.910 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Extreme Portable v2 SSD 4TB Grå
3.991 kr
+ fri fragt
Total: 3.991 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Portable Ssd V2 4tb Usb-a/c
5.374 kr
Total: 5.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SanDisk Bärbar SSD Extreme 4TB 1050MB/s Läs 1000MB/s Skriv
5.491 kr
Total: 5.491 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SanDisk Extreme Ekstern SSD 4TB
6.035 kr
Total: 6.035 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandisk Extreme 4000 Gb Black, Orange
11.449 kr
+ fri fragt
Total: 11.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.8%

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske