SanDisk Extreme Portable SSD 2TB

Oplev robust og hurtig datalagring med SanDisk Extreme Portable SSD 2TB. Denne kompakte eksterne SSD er designet til både amatører og professionelle, med en læsehastighed på op til 1050 MB/s. Dens IP55-certificering sikrer modstandsdygtighed over for støv og vand, hvilket gør den ideel til brug på farten.

SanDisk Extreme Portable SSD 2TB koster lige nu 1.749 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (17. april 2026) og 1.749 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.749 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Portable Ssd V2 2tb Usb-c Sort
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SanDisk Extreme SSD Portable 2TB USB 3.1 Gen 2
2.157 kr
Total: 2.157 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK Extreme Portable v2 SSD 2TB Grå
2.275 kr
+ fri fragt
Total: 2.275 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SanDisk Extreme SSD Portable 2TB USB 3.1 Gen 2
2.549 kr
+ fri fragt
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
SanDisk Extreme SSD Portable
2.760 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.809 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sandisk Sandisk Portable SSD Extreme 2 TB
2.899 kr
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Extreme Portable Ssd V2 2tb Usb-c Sort
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SanDisk Extreme Ekstern SSD 2TB
4.190 kr
Total: 4.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Harddiske