Sandberg USB-C 6in1 Travel Dock

3.7 (3 anmeldelser)
Sandberg USB-C 6in1 Travel Dock
Bedste pris
Stabil pris
299kr
480 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Sandberg USB-C 6in1 Travel Dock er din ideelle følgesvend til produktivitet på farten. Med seks forskellige tilslutningsmuligheder tilbyder denne kompakte og robuste dock en problemfri forbindelse mellem din computer og eksterne enheder som skærme, TV eller projektorer via HDMI. Perfekt valg for den moderne rejsende, der ønsker effektivitet og fleksibilitet.

Sandberg USB-C 6in1 Travel Dock koster lige nu 299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 315 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (19. maj 2026) og 315 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg USB-C 6-in1 Travel Dock
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
USB-C 6-in1 Travel Dock, Alu
375 kr
+ fri fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg USB-C 6in1 rejse-dockingstation
381 kr
Total: 381 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Sandberg USB-C 6 i 1 Travel Dock. Fed USB Hub i Aluminium.
388 kr
+ 35 kr fragt
Total: 423 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandberg USB-C 6in1 Travel Dock
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandberg Usb-c 6in1 Travel Dock
480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Bærbar computer dockingstationer
funktioner: USB 3.0
porttype: HDMI, USB