Sandberg Survivor Powerbank Pd65w 27000mAh

Bedste pris
Stabil pris
492kr
744 krSPAR 34%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev pålidelig strømforsyning med Sandberg Survivor Powerbank Pd65w. Med en kapacitet på 27000mAh er den ideel til rejser og udendørs eventyr. Powerbanken er vandtæt, støvtæt og stødresistent, hvilket sikrer robusthed under alle forhold, og den understøtter både trådløs opladning og PD20W for hurtig opladning.

Sandberg Survivor Powerbank Pd65w 27000mAh koster lige nu 492 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 654 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 492 kr (21. maj 2026) og 654 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 492 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Survivor Powerbank 27000 PD65W 27000 mAh
492 kr
+ 39 kr fragt
Total: 531 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sandberg Survivor Powerbank 27000 PD65W
641 kr
+ fri fragt
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg Survivor Powerbank 27.000 mAh PD65W
682 kr
Total: 682 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandberg Survivor Powerbank 27000 Pd65w
700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Survivor Powerbank Pd65w 27.000mah 99.9, 27000wh Sort
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Survivor Powerbank Pd65w 27.000mah 99.9, 27000wh Sort
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Strømforsyninger og opladere