Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000mAh

4.8 (17 anmeldelser)

Sandberg Survivor Powerbank 8in1 med en kapacitet på 96.000 mAh er den perfekte ledsager til dine devices. Udstyret med 4 forskellige outputstik, inklusiv USB og USB-C, sikrer den hurtig opladning via Power Delivery og Quick Charge. Ideel til rejsen eller steder uden adgang til strøm.

Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000mAh koster lige nu 2.195 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.070 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.070 kr (16. april 2026) og 2.195 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.195 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000 96000 mAh
2.195 kr
+ fri fragt
Total: 2.195 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000 Mah
2.520 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96.000 mAh
2.616 kr
Total: 2.616 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000
2.797 kr
+ fri fragt
Total: 2.797 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Survivor Powerbank 8-in-1 96000mah 307.2, 96000wh Sort
3.244 kr
Total: 3.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Survivor Powerbank 8-in-1 96000mah 307.2, 96000wh Sort
3.244 kr
Total: 3.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandberg Active Survivor 8in1 Powerbank 96000mAh 180Watt DC5521 2xUSB-A 1xUSB-C Sort
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Sandberg Survivor powerbank 8in1 96.000
3.699 kr
Total: 3.699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Strømforsyninger og opladere
farve: White
funktioner: Opladerstation
type: Strømbank