Sandberg Survivor Powerbank 100W 40000 mAh

Sandberg Survivor Powerbank 100W 40000 mAh er din ultimative energikilde på farten. Med kapacitet til at oplade flere enheder samtidig, inklusiv bærbare computere, er den ideel til rejser. Det kompakte og lette design med indbygget håndtag gør den nem at transportere.

Sandberg Survivor Powerbank 100W 40000 mAh koster lige nu 869 kr. En stigning på 24,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (27. maj 2026) og 869 kr (16. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 869 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Survivor Powerbank 100W 40000 40 Ah
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandberg Survivor Powerbank 100W 40000
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Survivor Powerbank 100w 40000mah 40000, 148mah Sort
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Survivor Powerbank 100w 40000mah 148, 40000wh Sort
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sandberg Survivor Powerbank 100W 40000
1.047 kr
+ fri fragt
Total: 1.047 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Strømforsyninger og opladere