Sandberg Survivor Powerbank 10000 PD20W

Sandberg Survivor Powerbank 10000 PD20W tilbyder 10.000 mAh kapacitet, hvilket sikrer, at dine enheder holdes opladet på farten. Den robuste konstruktion er vandtæt, støvtæt og stødresistent og ideel til udendørs eventyr. Med støtte til PD20W og 15W trådløs opladning får du hurtig og effektiv opladning af dine enheder.

Sandberg Survivor Powerbank 10000 PD20W koster lige nu 251 kr. En stigning på 14,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 219 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 219 kr (12. maj 2026) og 251 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 251 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Survivor Powerbank 10000 PD20W 10000 mAh
251 kr
+ 39 kr fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg Survivor udendørs powerbank 10.000 mAh PD20W
282 kr
Total: 282 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sandberg Survivor Powerbank 10000 PD20W
289 kr
+ fri fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandberg Survivor Powerbank 10.000 Mah Pd 20w
290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Survivor Powerbank Pd20w 10000mah 10000, 37mah Sort
306 kr
Total: 306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Survivor Powerbank Pd20w 10000mah 10000, 37mah Sort
306 kr
Total: 306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandberg Survivor Powerbank 10000 PD20W
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sandberg Survivor Powerbank 10000 PD20W
400 kr
+ 49 kr fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Elektronik