Sandberg Solar 6-Panel Powerbank 20000

3.5 (15 anmeldelser)

Sandberg Solar 6-Panel Powerbank 20000 er din pålidelige strømløsning, uanset hvor du er. Med 20.000 mAh kapacitet kan den oplade en smartphone op til 8 gange. De integrerede solpaneler gør det muligt at oplade i naturen, langt fra stikkontakter. Perfekt til camping eller langvarige udendørsaktiviteter.

Sandberg Solar 6-Panel Powerbank 20000 koster lige nu 475 kr. En stigning på 13,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 419 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (17. april 2026) og 475 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 475 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Solar 6-Panel Powerbank 20000 20000 mAh
475 kr
+ 39 kr fragt
Total: 514 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandberg Solar 6-panel Powerbank 20000mah
640 kr
+ 40 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sandberg Solar 6-Panel Powerbank 20000
641 kr
+ fri fragt
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg Solar 6-panel powerbank 20000mAh
646 kr
Total: 646 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Balar favicon
Balar
Sandberg Solar 6-Panel Powerbank 20.000 mAh, 20W PD & QC, Sort
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Powerbanken.dk favicon
Powerbanken.dk
Sandberg Solar 6-Panel Powerbank 20.000 mAh, 20W PD & QC, Sort
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage Hvedage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Solar 6-panel Powerbank 20000, 74mah Sort
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Solar 6-panel Powerbank 20000, 74mah Sort
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Sandberg Solar 6-Panel powerbank 20.000
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sandberg Solar 6-Panel Powerbank 20000
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Elektronik
funktioner: Hurtigopladning, Solceller
type: Strømbank