Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh

Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh er ideel til dem, der har brug for strøm på farten. Med fem kraftige solpaneler oplader den dine enheder effektivt ved hjælp af solenergi. Perfekt til udendørs eventyr eller nødsituationer, hvor stikkontakter er langt væk.

Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh koster lige nu 574 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 563 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 563 kr (16. april 2026) og 734 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 574 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Solar 5-Panel 27000mAh 27000 mAh
574 kr
+ 39 kr fragt
Total: 613 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000
734 kr
+ fri fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Solcelle Powerbank Med 5 Paneler, 27000mah 99.9, 27000wh Sort
806 kr
Total: 806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27.000 mAh
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Solcelle Powerbank Med 5 Paneler, 27000mah 99.9, 27000wh Sort
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandberg Solar 5-panel Powerbank 27.000 Mah
990 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandberg 22.5Watt Trådløs opladningspude/sol-power bank
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000
1.500 kr
+ fri fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Strømforsyninger og opladere