Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 38400 mAh

Sandberg Powerbank USB-C PD er din pålidelige følgesvend, når du er på farten uden en stikkontakt. Denne powerbank med 38400 mAh kapacitet giver hurtig opladning til alle dine mobile enheder via både USB-A og USB-C. Den robuste aluminiumskonstruktion sikrer langvarig holdbarhed og effektivitet.

Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 38400 mAh koster lige nu 548 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 547 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 547 kr (07. april 2026) og 548 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 548 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Powerbank USB-C PD 127W 40000 40000 mAh
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Sandberg powerbank, USB-C PD, 127W, 40000mAh
666 kr
+ 39 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 38400
710 kr
+ fri fragt
Total: 710 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg Powerbank USB-C PD 100W 38400
756 kr
Total: 756 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandberg Powerbank Usb-c Pd 100w 38400
770 kr
+ 40 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandberg Powerbank USB-C PD 127W 40000
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Powerbank Usb-c Pd 38400, 142mah Sort
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Powerbank Usb-c Pd 38400, 142mah Sort
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sandberg Powerbank USB-C PD 127W 40000
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Strømforsyninger og opladere