Sandberg Powerbank 50000 mAh

4.1 (14 anmeldelser)
Sandberg Powerbank 50000 mAh
Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
1.799 krSPAR 39%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Sandberg Powerbank 50000 mAh med USB-C PD 130W giver dig pålidelig og hurtig opladning af dine enheder, uanset hvor du er. Den store kapacitet sikrer, at dine mobile enheder altid er klar til brug, mens USB-C og USB-A porte gør det let at oplade flere enheder samtidig. Ideel til både arbejde og eventyr.

Sandberg Powerbank 50000 mAh koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.141 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (24. juli 2026) og 1.141 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000 mAh 50000 mAh
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandberg Powerbank Usb-c Pd 130w 50000
1.420 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50.000 mAh
1.563 kr
Total: 1.563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Active Powerbank 50000, 185mah Sort
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Active Powerbank 185, 50000wh Sort
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Balar favicon
Balar
Sandberg USB-C PD 130W 50.000 mAh Powerbank, Sort
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50.000
1.799 kr
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Powerbanken.dk favicon
Powerbanken.dk
Sandberg USB-C PD 130W 50.000 mAh Powerbank, Sort
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage Hvedage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Strømforsyninger og opladere
type: Strømbank