Sandberg Powerbank 10000 PD20W+Wireless

Bedste pris
Stabil pris
198kr
329 krSPAR 40%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Sandberg Powerbank 10000 PD20W+Wireless er en alsidig løsning til opladning af dine enheder på farten. Denne powerbank giver dig mulighed for at oplade både USB-A og USB-C-enheder hurtigt. Med en kapacitet på 10.000 mAh kan den oplade smartphones flere gange, og det elegante LED-display holder dig informeret om batteristatus. Perfekt til både kabelopladning og trådløs Qi-opladning.

Sandberg Powerbank 10000 PD20W+Wireless koster lige nu 198 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 198 kr (16. marts 2026) og 198 kr (16. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 198 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Powerbank 10000 PD20W+Wireless 10000 mAh
198 kr
+ 39 kr fragt
Total: 237 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Powerbank 10000, 37mah Grå, Sort
237 kr
Total: 237 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Powerbank 10000, 37mah Grå, Sort
237 kr
Total: 237 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Sandberg Powerbank 10000 PD20W+Wireless
250 kr
+ fri fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Balar favicon
Balar
Sandberg 10000 mAh, PD og QC output, Qi trådløs powerbank, Grå
262 kr
+ 35 kr fragt
Total: 297 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandberg Powerbank 10000 PD20W+Wireless
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Sandberg Powerbank 10000 mAh Pd20w+Wireless
270 kr
+ 86 kr fragt
Total: 356 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Sandberg Powerbank 10000 PD20W+Wireless. Trådløs oplader og Powerbank. 10.000mAh. Grå
274 kr
+ 35 kr fragt
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Powerbanken.dk favicon
Powerbanken.dk
Sandberg 10000 mAh, PD og QC output, Qi trådløs powerbank, Grå
329 kr
+ 35 kr fragt
Total: 364 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage Hvedage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Elektronik