Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 mAh

3.8 (78 anmeldelser)
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 mAh
Bedste pris
Stabil pris
448kr
1.135 krSPAR 61%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24.000 mAh er din perfekte følgesvend til udendørs eventyr. Denne robuste powerbank, med indbyggede solceller, sikrer dig strøm til dine enheder, uanset hvor du er. Med en imponerende kapacitet på 24.000 mAh kan den oplade en smartphone op til 9 gange.

Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 mAh koster lige nu 448 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 460 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 448 kr (18. juli 2026) og 460 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 448 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 mAh 24000 mAh
448 kr
+ 39 kr fragt
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
24.000 mAh Outdoor Solar PowerBank, Black
594 kr
+ fri fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandberg Udendørs Solar Powerbank 24000mah
600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000mah Grå, Sort
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Sandberg Powerbank Outdoor Solar 24000 mAh
693 kr
+ 86 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Balar favicon
Balar
Sandberg 24.000 mAh Outdoor Solcelle Powerbank, Sort
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Powerbanken.dk favicon
Powerbanken.dk
Sandberg 24.000 mAh Outdoor Solcelle Powerbank, Sort
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage Hvedage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg Udendørs solcelle-powerbank 24000mAh
708 kr
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000mah Grå, Sort
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Sandberg Outdoor Solar powerbank 24.000
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SmartaSaker DK favicon
SmartaSaker DK
Solcelleladet Powerbank, 24000 mAh
1.135 kr
Total: 1.135 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Elektronik
funktioner: Hurtigopladning, Solceller
type: Strømbank