Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000

4.0 (58 anmeldelser)
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000
Bedste pris
Stabil pris
305kr
689 krSPAR 56%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 mAh er den perfekte ledsager til friluftsentusiaster. Med sine solceller og robuste design kan du oplade dine enheder, uanset hvor du er. Den er støv- og vandtæt, hvilket gør den ideel til krævende udendørsforhold.

Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 koster lige nu 305 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 316 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 305 kr (16. april 2026) og 316 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 305 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 solar power bank Li-Ion 16000 mAh
305 kr
+ 39 kr fragt
Total: 344 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sandberg Udendørs Solcelle Powerbank 16000 Mah
400 kr
+ 40 kr fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg Udendørs solcelle-powerbank 16000mAh
401 kr
Total: 401 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
16.000 mAh Outdoor Solar PowerBank, Black
422 kr
+ fri fragt
Total: 422 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Balar favicon
Balar
Sandberg 16.000 mAh Outdoor Powerbank m. solcellepanel, Sort
469 kr
+ fri fragt
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Powerbanken.dk favicon
Powerbanken.dk
Sandberg 16.000 mAh Outdoor Powerbank m. solcellepanel, Sort
469 kr
+ 35 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage Hvedage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Sandberg Powerbank Outdoor Solar 16000 mAh
482 kr
+ 86 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000mah Sort
494 kr
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000mah Sort
494 kr
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Sandberg Outdoor Solar powerbank 16.000
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SmartaSaker DK favicon
SmartaSaker DK
Solcelleladet Powerbank, 16000 mAh
689 kr
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Elektronik
funktioner: Solceller
type: Strømbank