Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000

Bedste pris
Stabil pris
685kr
1.253 krSPAR 45%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 sikrer, at dine enheder altid er opladet, uanset hvor du er. Med en kapacitet på 24000 mAh kan den oplade din bærbare computer, smartphone og andet udstyr flere gange, hvilket gør den til den ideelle løsning på farten.

Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 koster lige nu 685 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 685 kr (08. april 2026) og 685 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 685 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 24000 mAh
685 kr
+ 39 kr fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
24.000 mAh All-in-1 Laptop PowerBank, Black
906 kr
+ fri fragt
Total: 906 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 88.8, 24000wh Sort
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sandberg All-in-one Powerbank 2400
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 88.8, 24000wh Sort
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Sandberg All-in-1 Powerbank
1.253 kr
+ fri fragt
Total: 1.253 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Strømforsyninger og opladere