Sandberg 21W Solar Charger

Bedste pris
Stabil pris
687kr
1.400 krSPAR 51%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Sandberg 21W Solar Charger er en praktisk oplader med et foldbart solpanel og 10.000 mAh powerbank. Den er ideel til udendørs eventyr, hvor du kan oplade dine enheder via 2xUSB og USB-C, selv på farten. Perfekt til camping og rejser.

Sandberg 21W Solar Charger koster lige nu 687 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 23,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 687 kr (09. maj 2026) og 899 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 687 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sandberg Solar Charger 21W 2xUSB+USB-C Powerbank Sort 10000 mAh
687 kr
+ 39 kr fragt
Total: 726 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Sandberg Solar Powerbank 2x USB-A+USB-C 10000 mAh
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandberg Solar Charger 21W 2xUSB+USB-C
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sandberg Solcelleoplader 21W 2xUSB USB-C
947 kr
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Balar favicon
Balar
Sandberg 21W Solcelle oplader m. indbygget 10.000 mAh powerbank
971 kr
+ fri fragt
Total: 971 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Powerbanken.dk favicon
Powerbanken.dk
Sandberg 21W Solcelle oplader m. indbygget 10.000 mAh powerbank
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage Hvedage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sandberg Solar Charger 21W Powerbank med solceller
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sandberg Solar Charger 21W 2xUSB+USB-C
1.400 kr
+ fri fragt
Total: 1.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Strømforsyninger og opladere