San Marino Waterdrop Vanddråbe Skål

Bedste pris
Stabil pris
699kr
1.299 krSPAR 46%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

San Marino Waterdrop er en håndlavet skål, der kombinerer klart glas med en naturlig træfod. Vanddråbeformen tilføjer et moderne, organisk præg til enhver indretning.

San Marino Waterdrop Vanddråbe Skål koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (01. marts 2026) og 699 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
San Marino Waterdrop - Vanddråbe skål i glas med træfod h50 cm
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
San Marino waterdrop h50 cm teak
709 kr
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
San Marino Waterdrop Waterdrop, Teak/Glas, Natur H:50 Cm
1.238 kr
+ fri fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Vanddråbe i glas med træfod h50 cm 4501052
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Illustrationer