Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU

Bedste pris
Stabil pris
5.624kr
9.779 krSPAR 42%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU er en imponerende 49-tommer kurvet skærm, der tilbyder en opslugende visuel oplevelse med sin 5120x1440 Dual QHD opløsning. Det ultrabrede 32:9 format giver rigelig plads til multitasking og indholdsproduktion, mens 120Hz opdateringshastigheden sikrer jævne bevægelser. Med integrerede forbindelser som USB-C og HDMI samt indbyggede højttalere er denne skærm ideel til både professionelle og kreative projekter.

Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU koster lige nu 5.624 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 6.183 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.624 kr (12. maj 2026) og 6.183 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.624 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Viewfinity S9 S95uc Curved 49 tommer 5120 × 1440, 5120 X 1440pixels Va 32:9 120hz
5.624 kr
Total: 5.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 49" ViewFinity Curved skærm S49C950
5.680 kr
Total: 5.680 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU 5120x1440 120 Hz
5.815 kr
+ fri fragt
Total: 5.815 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU 49" VA 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
6.183 kr
Total: 6.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Viewfinity S9 S95uc Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 120hz
7.499 kr
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung ViewFinity S49C950UAU
9.779 kr
+ fri fragt
Total: 9.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Computerskærme