Samsung Viewfinity S80ud Usb-c 37 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz

Samsung Viewfinity S80ud er en 37-tommer 4K VA-skærm med HDR10-understøttelse og bredt farverum, hvilket sikrer klare og detaljerede billeder. Skærmen tilbyder USB-C tilslutning, der kan overføre video, data og op til 90 W strøm via ét kabel. Med integreret USB-hub, KVM-switch og ergonomiske justeringsmuligheder er den velegnet til professionelle IT-miljøer og multitasking.

Samsung Viewfinity S80ud Usb-c 37 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz koster lige nu 3.124 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.935 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.935 kr (07. juli 2026) og 3.124 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.124 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Viewfinity S80ud Usb-c 37 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 37" ViewFinity S8 4K skærm S37D800UA
3.129 kr
Total: 3.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
37" Samsung ViewFinity S8 S37D800UAU 3840x2160 60Hz
3.129 kr
+ fri fragt
Total: 3.129 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung ViewFinity S8 S80UD 37 VA 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
4.169 kr
+ fri fragt
Total: 4.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung