Samsung ViewFinity S6 S34C652UEU 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

Bedste pris
Stabil pris
2.592kr
3.429 krSPAR 24%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung ViewFinity S6 S34C652UEU er en 34" buet UltraWide LED-skærm med VA-panel og en opløsning på 3440 x 1440. Skærmen understøtter 100 Hz opdateringsfrekvens og HDR10 for forbedret farvedybde og kontrast. Med USB-C, HDMI, DisplayPort, integrerede højttalere og LAN-port er den velegnet til både produktivitet og underholdning, og giver fleksible tilslutningsmuligheder.

Samsung ViewFinity S6 S34C652UEU 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster lige nu 2.592 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.613 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.592 kr (16. juli 2026) og 2.613 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.592 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung ViewFinity S6 S34C652UEU 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
2.592 kr
Total: 2.592 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Samsung ViewFinity S6 S34C652UEU 3440x1440 100Hz
2.718 kr
+ fri fragt
Total: 2.718 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Viewfinity S65uc Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 34" curved skærm ViewFinity S6 S65UC
2.990 kr
Total: 2.990 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung ViewFinity S6 S34C652UEU 34 VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
3.429 kr
+ fri fragt
Total: 3.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung