Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU

Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU tilbyder en imponerende 24-tommer skærm med 2560 x 1440 opløsning. Med et IPS-panel og 100Hz opdateringshastighed sikres skarpe billeder og livlige farver. Ideel til både produktivitets- og kreative opgaver, leverer denne skærm præcise farver og hurtig responstid til en optimal visuel oplevelse.

Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU koster lige nu 1.381 kr. En stigning på 10,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.250 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.250 kr (06. juni 2026) og 1.381 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.381 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU 24" IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 100Hz
1.381 kr
Total: 1.381 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Viewfinity S6 S60d 24 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Viewfinity S6 S60d 24 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 24" ViewFinity S6 skærm S24D600EA
1.590 kr
Total: 1.590 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU 2560x1440 100Hz
1.705 kr
+ fri fragt
Total: 1.705 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung S60D Computer Monitor 61 Cm
2.679 kr
+ fri fragt
Total: 2.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Computerskærme