Samsung TQ65Q7FAAU 65" 4K UHD Sort

Samsung TQ65Q7FAAU 65" 4K UHD QLED Smart TV leverer skarpe detaljer og levende farver med Quantum Dot-teknologi og HDR. Quantum HDR og 100% farvevolumen sikrer dyb kontrast og præcise farver, mens Q4 AI-processoren optimerer billede og lyd. Tizen-platformen giver adgang til streamingapps og nem navigation. Motion Xcelerator og Supreme UHD Dimming reducerer slør og forbedrer kontrast, så du får en imponerende TV-oplevelse.

Samsung TQ65Q7FAAU 65" 4K UHD Sort koster lige nu 4.623 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.444 kr. Vores prishistorik bygger på 67 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.444 kr (20. juni 2026) og 4.717 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.623 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung TQ65Q7FAAU 65" 4K UHD Sort
4.623 kr
Total: 4.623 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 65" Q7FA QLED 4K Smart TV
4.777 kr
Total: 4.777 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Q7f 65 tommer 4k Qled Smart Tv
4.999 kr
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Q7F Series TQ65Q7FAAU 65 4K UHD Smart TV
6.889 kr
+ fri fragt
Total: 6.889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung 65" Fladskærms TV QLED 4K TQ65Q7FAAUXXC
9.999 kr
+ fri fragt
Total: 9.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung