Samsung T9 SSD MU-PG1T0B 1TB

Bedste pris
Stabil pris
1.289kr
2.625 krSPAR 51%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Samsung T9 SSD MU-PG1T0B kombinerer stil og ydeevne. Med 1 TB lagerplads, USB 3.2 Gen 2x2 teknologi og 256-bit kryptering sikrer den hurtig og sikker dataoverførsel. Dens kompakte design gør den let at tage med på farten, ideel til både arbejde og fritid.

Samsung T9 SSD MU-PG1T0B 1TB koster lige nu 1.289 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.289 kr (17. april 2026) og 1.289 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.289 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Samsung MU-PG1T0B/EU 1 TB ekstern SSD - Sort
1.289 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung T9 Solid state-drev MU-PK1T0G 1TB USB 3.2 Gen 2x2
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Portable Ssd T9 1tb Usb-c Sort
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Portable SSD T9 1TB Ekstern SSD
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung T9 SSD MU-PG1T0B 1TB USB 3.2 Gen 2x2
1.747 kr
Total: 1.747 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Portable Ssd T9 1tb Usb-c Sort
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung T9 Solid state-drev MU-PG1T0B 1TB USB 3.2 Gen 2x2
2.625 kr
Total: 2.625 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Harddiske