Samsung T9 MU-PG2T0B

4.8 (2 anmeldelser)
Samsung T9 MU-PG2T0B
Bedste pris
Stabil pris
1.999kr
5.214 krSPAR 62%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Samsung T9 MU-PG2T0B er en 2TB ekstern SSD drevet af USB 3.2 Gen 2x2 teknologi. Den tilbyder lynhurtige overførselshastigheder op til 2000 MB/s. Med robust design, sorte finish og avanceret 256-bit AES kryptering, sikrer den både hurtig og sikker datalagring.

Samsung T9 MU-PG2T0B koster lige nu 1.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (17. april 2026) og 1.999 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Samsung T9 MU-PG2T0B/EU ekstern SSD - 2 TB, USB 3.2 Gen 2x2
1.999 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.078 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Portable Ssd T9 2tb Usb-c Sort
2.061 kr
Total: 2.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung T9 SSD MU-PG2T0B 2TB USB 3.2 Gen 2x2
2.610 kr
Total: 2.610 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Portable SSD T9 2TB Ekstern SSD
2.934 kr
+ fri fragt
Total: 2.934 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Portable Ssd T9 2tb Usb-c Sort
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung MU-PG2T0B 2 TB Black
4.589 kr
+ fri fragt
Total: 4.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung T9 Solid state-drev MU-PG2T0B 2TB USB 3.2 Gen 2x2
5.214 kr
Total: 5.214 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Harddiske