Samsung QM55C

4.3 (15 anmeldelser)

Samsung QM55C er en 55-tommer skærm ideel til digital skiltning. Med høj 4K opløsning og et slankt design sikrer den skarpe billeder og let integration i enhver miljø. Perfekt til erhverv, der kræver effektiv visuel kommunikation.

Samsung QM55C koster lige nu 5.898 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.737 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.737 kr (25. april 2026) og 6.090 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.898 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung QM55C QMC Series 55" LED-backlit LCD display
5.898 kr
+ fri fragt
Total: 5.898 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung QMC Series QM55C 55" 4K UHD
5.976 kr
Total: 5.976 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Qm55c 24/7 Uhd 55 tommer Va 500cd/m² 3840 × 2160pixels
6.874 kr
Total: 6.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung QM55C Digital signage flat
7.599 kr
+ fri fragt
Total: 7.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Skærm Samsung QM55C 55" 4K VA LCD
7.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 7.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Qm55c 24/7 Uhd 55 tommer Va 500cd/m² 3840 × 2160pixels
8.249 kr
Total: 8.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 55" 4K Public Display QM55C
8.949 kr
Total: 8.949 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Crystal UHD Signage QMC 55" informationsskærm
13.240 kr
Total: 13.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.8%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Digitale skilte