Samsung QM50C

4.3 (15 anmeldelser)

Samsung QM50C er en 50" digital skiltning med 4K UHD-opløsning, der sikrer skarphed og detaljerigdom. Det slanke design gør den ideel til offentlig visning, og med Tizen OS får du smidig betjening og tilslutningsmuligheder. Perfekt til butikker og virksomheder, der har brug for en pålidelig skærmløsning.

Samsung QM50C koster lige nu 4.849 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.758 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.758 kr (07. april 2026) og 4.849 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.849 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung QMC Series QM50C 50" 4K UHD
4.849 kr
Total: 4.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung QM50C QMC Series 50" LED-backlit LCD display
5.379 kr
+ fri fragt
Total: 5.379 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung QMC Series QM50C 50 4K UHD
5.959 kr
+ fri fragt
Total: 5.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Samsung QM50C 50" 4K Ultra HD videovægskærm
6.999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 7.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Qm50c 24/7 50 tommer Ips 500cd/m² 3840 × 2160pixels
7.124 kr
Total: 7.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Qm50c 24/7 50 tommer Ips 500cd/m² 3840 × 2160pixels
7.124 kr
Total: 7.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 50" 4K Public Display QM50C
7.490 kr
Total: 7.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Digitale skilte