Samsung QM32C

4.0 (5 anmeldelser)
Samsung QM32C
Bedste pris
Stabil pris
2.099kr
4.749 krSPAR 56%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Samsung QM32C er en 32-tommer digital skiltning, der kombinerer et slankt design med fremragende billedkvalitet. Med en opløsning på 1920 x 1080 og lysstyrke på 400 nits sikrer denne skærm klare og tydelige billeder. Den integrerede Tizen OS medieafspiller gør det nemt at administrere indhold direkte fra displayet, hvilket gør den ideel til kommercielle anvendelser.

Samsung QM32C koster lige nu 2.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.099 kr (16. april 2026) og 2.099 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.099 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Skærm til videovæg Samsung QM32C 32" Full HD
2.099 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.168 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung QMC Series QM32C 32" 1080p
3.138 kr
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung QM32C QMC Series 32" LED-backlit LCD display
3.597 kr
+ fri fragt
Total: 3.597 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung QMC Series QM32C 32 1080p
3.919 kr
+ fri fragt
Total: 3.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Qm32c 24/7 32 tommer Ips 400cd/m² 1920 × 1080pixels
4.749 kr
Total: 4.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Qm32c 24/7 32 tommer Ips 400cd/m² 1920 × 1080pixels
4.749 kr
Total: 4.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Digitale skilte