Samsung QB55C

Samsung QB55C er en 55-tommer digital skærm designet til effektiv digital skiltning. Med 4K UHD-opløsning og indbygget Tizen OS byder den på krystalklare farver og smidig afspilning af multimedieindhold. Det slanke design gør den ideel til moderne forretningsmiljøer, hvor plads og æstetik er afgørende.

Samsung QB55C koster lige nu 5.189 kr. En stigning på 16,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.452 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.452 kr (07. april 2026) og 5.235 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.189 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung QB55C 55" Digital skiltning 3840 x 2160
5.189 kr
Total: 5.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung QB55C QBC Series 55" LED-backlit LCD display
5.606 kr
+ fri fragt
Total: 5.606 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung QBC Series QB55C 55 4K UHD Smart TV
6.399 kr
+ fri fragt
Total: 6.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 55" 4K Public Display QB55C
7.299 kr
Total: 7.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Qb55c 16/7 55 tommer Va 350cd/m² 3840 × 2160pixels
7.374 kr
Total: 7.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Qb55c 16/7 55 tommer Va 350cd/m² 3840 × 2160pixels
7.374 kr
Total: 7.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Digitale skilte