Samsung QB24C

Bedste pris
Stabil pris
719kr
3.153 krSPAR 77%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Samsung QB24C er en 23,8-tommer LED-skærm ideel til digital skiltning. Med en skarp 1080p opløsning og et slankt design, er den perfekt til professionelle miljøer. Integreret med Tizen OS, sikrer den nem indholdsadministration og pålidelig ydeevne.

Samsung QB24C koster lige nu 719 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (16. april 2026) og 719 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Skærm til videovæg Samsung QB24C 24" Full HD
719 kr
+ 69 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Qb24c 24 tommer Ads 250cd/m² 1920 × 1080pixels
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Qb24c 23.8 tommer Ads 250cd/m² 1920 × 1080pixels
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung QBC Series QB24C 24 1080p
3.129 kr
+ fri fragt
Total: 3.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung QB24C QBC Series 24" LED-backlit
3.153 kr
+ fri fragt
Total: 3.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Digitale skilte